Блог

Press logo modern translation
Сучасний професійний переклад: погляд за куліси

Комп’ютерні програми значною мірою полегшують нам повсякденне життя. І роботу також. А в декого вони її навіть відбирають. Комп’ютерні програми навіть спробували відібрати роботу в перекладачів, але – безуспішно. Хоча це не означає, що вони зникли з цієї галузі. Як виглядає тандем людського інтелекту та програмних алгоритмів у сфері професійного перекладу, дізнайтесь із цієї статті.

Press logo 1  2
Спілкування мовою клієнта

Купівля будь-якого товару повинна проходити в максимально зручних для клієнта умовах. І, перш за все, потрібно подбати, щоб інформація про продукт подавалась зрозумілою для нього мовою. Адже, якщо ваш потенційний клієнт «загубиться в перекладі», то ви втратите можливість отримати від нього замовлення. Від цього виграють тільки конкуренти.

Press logo 9 awesome facts about languages
9 надзвичайних фактів про мови

Мова – це засіб передачі думок, ідей, почуттів, досвіду. За допомогою мови ми пізнаємо світ та спілкуємося з ним. Мова являє собою віддзеркалення культурного життя народу, її носія.

Press logo what it means to be a translat or
Професія перекладача. Чи насправді їм так легко живеться

Професія перекладача вважається чи не найдавнішою в нашому світі. А й справді, навіть у Давньому Римі жоден договір або угода не могли успішно пройти без участі перекладача.

Показати: