Чому саме ми?

Ми команда досвідчених та професійних перекладачів з усього світу. В нашій команді також працюють спеціалісти служби підтримки клієнтів, контролю якості та експертна технічна група для забезпечення максимальної якості послуг перекладу. Наша компанія об’єднує фахівців з різних країн, тому ми пропонуємо послуги з перекладу більш ніж 40 мов і ця кількість постійно зростає.

Наша мета - забезпечити ефективну взаємодію та комунікацію між людьми, які розмовляють різними мовами. Ми старанно працюємо над тим, щоб кожен наш клієнт отримав такий переклад, який задовільнить всі його вимоги, потреби та побажання, і ми впевнені, що володіємо необхідною для цього кваліфікацією.

Ми пропонуємо послуги перекладу особистої кореспонденції, ділових паперів та технічних документів, локалізацію вебсайтів, програмного забезпечення, ігор та багато іншого. Унікальна система розподілу та контролю робочого процесу гарантує якісне виконання надтермінових завдань, які, в разі необхідності, ми можемо виконати протягом навіть декількох годин.

Безумовно, сьогодні існує велика кількість бюро перекладів. Деякі пропонують швидке виконання роботи або дешеві послуги, але для нас найважливішими показниками є якість, точність перекладу та рівень задоволеності клієнтів. Ми також беремо до уваги, що існує велика кількість програм для перекладу текстів, якими Ви можете скористатися самостійно, але такі програми здійснюють дослівний переклад, не враховуючи конотацію слів та словосполучень у певному контексті, яка залежить від культури, регіональних діалектів, наявності фразеологізмів та загального стилю тексту. Наші переклади точні та органічні саме завдяки тому, що за кожним з них стоїть праця людини, яка усвідомлює сенс та наміри, з якими були використані ті чи інші фрази в оригіналі.

Ви можете завжди розраховувати на нашу команду, незалежно від того, які саме послуги перекладу вам потрібні.

Наші цінності

Value1

Ефективна комунікація

Value2

Якісні послуги

Value3

Дотримання термінів

Співпраця з нами

Як компанія, ми завжди прагнемо до досконалості, тому шукаємо креативних та відповідальних спеціалістів, для яких переклад це не просто робота, а покликання. Нам потрібні як перекладачі, так і редактори для виконання замовлень на переклад текстів не загальної тематики, а також більш вузької спеціалізації.

В пошуках професійних перекладачів і редакторів ми прагнемо не оминути увагою дійсно кваліфікованих працівників. Якщо ви вважаєте себе саме таким і хочете працювати у великій міжнародній компанії - ласкаво просимо у Вордпоінт! Ми гарантуємо дружню та творчу атмосферу в команді, а також уважне ставлення до ваших потреб і побажань щодо умов співпраці.

В нас немає жорсткого робочого графіку, ви можете працювати тоді, коли вам найбільш зручно - рано вранці або пізно вночі, вдома чи з улюбленого кафе. Якщо результатом вашої роботи є якісний матеріал, який задовольняє замовника - ми будемо раді співпраці з вами!

Якщо ви хочете приєднатись - просто зверніться до нас, надіславши резюме та супровідний лист, і ми розглянемо вашу кандидатуру!

Відгуки наших клієнтів
Всі відгуки
ДЕЩО ЦІКАВЕ
Post cover modern translation

Комп’ютерні програми значною мірою полегшують нам повсякденне життя. І роботу також. А в декого вони її навіть відбирають. Комп’ютерні програми навіть спробували відібрати роботу в перекладачів, але – безуспішно. Хоча це не означає, що вони зникли з цієї галузі. Як виглядає тандем людського інтелекту та програмних алгоритмів у сфері професійного перекладу, дізнайтесь із цієї статті.

Читати більше...
Post cover 1  2

Купівля будь-якого товару повинна проходити в максимально зручних для клієнта умовах. І, перш за все, потрібно подбати, щоб інформація про продукт подавалась зрозумілою для нього мовою. Адже, якщо ваш потенційний клієнт «загубиться в перекладі», то ви втратите можливість отримати від нього замовлення. Від цього виграють тільки конкуренти.

Читати більше...
Post cover 9 awesome facts about languages

Мова – це засіб передачі думок, ідей, почуттів, досвіду. За допомогою мови ми пізнаємо світ та спілкуємося з ним. Мова являє собою віддзеркалення культурного життя народу, її носія.

Читати більше...
Замовити