Формати

Переклад/засвідчений переклад/редагування

Ми працюємо з великою кількістю різноманітних перекладів, тому наші спеціалісти знають особливості кожного формату. Яким складним не було би ваше замовлення - ви можете не вагаючись доручити його виконання нам. Праворуч ви можете побачити деякі з форматів, з якими ми працюємо найчастіше. Повний список форматів, що ми приймаємо до роботи, не обмежується поданим переліком. Ми співпрацюємо з великою кількістю експертів, які вміють працювати з різними форматами оригіналів.

Plain text
Plain Text

.txt

Adobe
Adobe

.mif, .idml, .pdf

Html
HTML

.htm, .html, .xhtml, .xht

Openoffice
OpenOffice.org

.odt, .ott, .ods, .ots, .odg, .otg, .odp, .otp

Csv
CSV

.csv

Microsoft office
Microsoft Office

.docx, .dotx, .xlsx, .xltx, .pptx, .potx

Xliff
XLIFF

.xliff, .xml

Локалізація
Мобільні платформи

Існує величезна кількість мобільних додатків, але лише деякі адаптовані під більше, ніж одну країну. Оскільки більшість мобільних додатків створена англійською мовою, ми пропонуємо їх адаптований переклад та локалізацію для світового ринку.

Ваше прагнення розвиватись надихає нас!

Android
Android

Apple
iOS

Blackberry
Blackberry

Symbian
Symbian

Windows
Windows

Xml

.xml

Meego
MeeGo

Qt
Qt

Програмне забезпечення

Якщо ви хочете, аби ваше програмне забезпечення набуло популярності серед користувачів по всьому світу - вам необхідна локалізація! Вордпоінт знає як зробити цей процес максимально ефективним і комфортним для вас.

Ваш успіх гарантовано, якщо ви створили продукт, що відповідає актуальним потребам обраного вами ринку. Чи знаєте ви, що:

  • 72% опитаних користувачів вказали, що вони з більшою вірогідністю придбають продукт, інформація про який надана рідною мовою, ніж іноземною.
  • 56% покупців погодились, що наявність інформації про продукт на зрозумілій їм мові відіграє важливішу роль під час вибору, ніж ціна.
  • 74% міжнародних компаній вважають доходи від експортного товару найважливішими (Згідно з дослідженням Common Sense Advisory).
Microsoft net
Microsoft .NET

Java
JAVA

Dklang
DK Lang

Firefox
Mozilla Firefox

Google chrome
Google Chrome

Ror   yaml
RoR & YAML

Windows
Windows 8

Windows 8 by kamil12 d90g7rd
Windows RC

Flex
Flex

Qt
Qt

Joomla
Joomla Localization

Ini
Generic INI

Adobe air
Adobe Air

Gnu get text
GNU Get Text