Свідоцтва про народження

Переклад свідоцтв про народження

Якщо вашій дитині ще не виповнилося 16 років і вам потрібно виїхати за кордон на відпочинок, або відправити дитину саму на навчання до іншої країни – вам знадобиться не тільки нотаріально завірена довіреність, але й професійний переклад свідоцтва про народження, що входить до пакету документів, необхідних для оформлення візи чи доручення.

Доволі часто для підтвердження родинних зв’язків одного паспорту або ID-карти буде замало, і вас можуть попросити пред’явити свідоцтво про народження. Наявність у перекладі навіть однієї, на перший погляд непомітної,  помилки або неточності може призвести до небажаних наслідків. Саме тому, вкрай необхідно звертати увагу на якість перекладу та/або рівень перекладача, котрий буде його виконувати.

Замовити переклад свідоцтв про народження

При отриманні готового документу, обов’язково зверніть увагу на:

  • максимальну відповідність перекладеної інформації до оригіналу;
  • правильну транслітерацію з узгодженням із сучасними вимогами;
  • точне розшифрування печаток та штампів

У Вордпоінт ми приділяємо достатньо уваги забезпеченню якісного сервісу перекладу в найкоротші терміни. Так само, наша база перекладачів складається виключно з професіоналів високого рівня, що працюють у сфері перекладів не перший рік та постійно виконують замовлення різного характеру та складності.

В будь-який час, коли вам необхідно знайти перекладача текстів онлайн або професійного спеціаліста, що володіє англійською, німецькою, французькою або будь-якою іншою мовою, ви завжди можете розраховувати на професійну допомогу Вордпоінт.

Доступні всі види перекладу

Всі юридичні та офіційні документи, що перекладаються у Вордпоінт, за необхідності можуть бути нотаріально засвідчені. Ми проставляємо апостиль, який визнається всіма державними та приватними організаціями, як доказ вірності та дійсності документу.

Зв’яжіться з нами, аби отримати точну вартість та термін виконання вашого замовлення.

Почати роботу