Свідоцтва про розірвання шлюбу

Переклад свідоцтв про розірвання шлюбу

Згідно зі статистикою, приблизно 50% шлюбів розпадаються в перші п’ять років подружнього життя. На додачу, приблизно половина з вже розлучених громадян одружуються або виходять заміж вдруге або втретє, і дехто з них укладає шлюб з іноземними громадянами.

Замовити переклад свідоцтв про розірвання шлюбу

В будь-якому з цих випадків може знадобитися переклад свідоцтва про розірвання шлюбу. Використання онлайн перекладачів не є доречним засобом вирішення таких питань, адже онлайн перекладач - це програма, що виконує дослівний переклад, без узгодження з вимогами до офіційних перекладів. Використання документів перекладених таким чином може призвести до небажаних негативних наслідків. Саме тут виникає необхідність у знаходженні спеціаліста, що здатен забезпечити відповідний рівень якості, дотримання стандартів потрібної країни, гарантуватиме, що переклад буде точним та достовірним.

Аби уникнути неприємних випадків, вкрай важливо звертатися до професіоналів своєї справи. Де їх шукати? На Вордпоінт!

Наш команда перекладачів та мовних спеціалістів працює на ринку перекладів вже не перший рік. Маючи за плечима великий досвід роботи, ми легко виконуємо переклад офіційних документів різних типів. Також, ми співпрацюємо з декількома нотаріальними та юридичними конторами, завдяки чому надаємо послуги нотаріального засвідчення, проставлення апостилю та ін.

В пошуках своєчасного та професійного перекладацького сервісу ви завжди можете покластися на наш ресурс.

Якісна підтримка 24/7, професійна команда перекладачів, що володіють більш ніж п'ятдесятьма мовами, юридична та нотаріальна підтримка, а також прозора цінова політика – у Вордпоінт ми робимо все, аби кожен клієнт залишився задоволений співпрацею з нами.

Почати роботу