Свідоцтва про шлюб

Переклад свідоцтв про шлюб

Потреба у перекладі свідоцтва про шлюб може виникнути з багатьох причин. Наприклад, якщо  чоловік з дружиною мають різні прізвища, а країна, до якої планується переїзд, потребує безпосередніх доказів того, що вони перебувають у шлюбі. Чи наприклад, коли дитина виїздить на відпочинок за кордон з одним із батьків. В такому разі необхідно зробити нотаріально завірене доручення, а для цього потрібно надати свідоцтво про шлюб іноземною мовою (у більшості випадків англійською мовою буде достатньо). 

Замовити переклад свідоцтв про шлюб

Так само, коли ви переїжджаєте за кордон та виникає необхідність віддати дитину до навчального закладу, купити нерухомість, оформити сімейне медичне страхування, тощо, вас можуть попросити надати завірений переклад свідоцтва про шлюб. Документ має бути точно перекладений, а переклад завірений нотаріально, аби він мав юридичну силу в іншій країні.

Це означає, що самостійний переклад чи переклад, виконаний непрофесіоналом може створити вам зайві проблеми. Щоб уникнути цього вам знадобиться допомога Вордпоінт.

Ми співпрацюємо з перекладачами з усього світу, які знають особливості та вимоги країн, до яких ви прямуєте.

Що таке нотаріальне завірення перекладу?

Всі наші перекладачі мають відповідну кваліфікацію для роботи з офіційними документами. Вони не лише швидко та точно перекладуть ваше свідоцтво про шлюб та інші документи, що засвідчують родинні зв'язки, але й завірять їх у нотаріуса, впевнившись, що вони відповідають міжнародним вимогам та будуть прийняті у будь-якій закордонній установі. Ми наймаємо виключно кваліфікованих перекладачів, що займаються перекладами на дві та більше мов щонайменше протягом трьох років, а також розуміються на вимогах, що висуваються до перекладів у різних країнах. Також потрібно бути уважним, коли потрібне  завірення документу, аби уникнути прикрощів з його відхиленням.

Замовляючи переклад свідоцтва про шлюб та його подальше нотаріальне завірення, обов'язково бути впевненим, що робота виконуватиметься досвідченими спеціалістами у необхідній сфері.

Почати роботу