Бізнес та Фінанси

Послуги редагування ділових паперів

Контракти, фінансові звіти, первинні документи,  бізнес-плани, бюджети та безліч інших документів комерційних компаній і фінансових установ, що мають представництва в інших країнах або співпрацюють з фізичними особами чи підприємствами в інших країнах, мають бути перекладені на мови цих країн. Багато з цих документів мають юридичну силу, тому у разі перекладу особливої важливості набуває точність та достовірність.

Вражаюча точність

Перекладачі - теж люди, а людям властиво іноді помилятись. Помилятись у використанні слів, виразів, часів, розділових знаків, конструкції речення. В деяких випадках, такі помилки можуть вплинути на значення в контексті, і вже напевне враження від усього тексту буде зіпсоване. Щодо документів фінансової чи бізнес тематики, то помилки в них можуть буквально дорого коштувати, а тому їх переклад вимагає обов'язкової подвійної перевірки професійним редактором.

Замовити послугу вичитки ділових паперів

Наші редактори

Редактори, що працюють у Вордпоінт, це професійні перекладачі та/або носії мови, що також мають досвід роботи чи освіту в сфері тематики перекладу. Тобто фінансовий звіт буде наданий на редагування спеціалісту, що одночасно володіє мовою оригіналу, мовою перекладу, та має освіту чи активну практику у сфері фінансового обліку та звітності.

Завдяки тому, що ми співпрацюємо з великою кількістю перекладачів в різних сферах, в нас є експерти як для перекладу, так і вичитування й редагування.

Варто окремо зазначити, що коли клієнт замовляє послугу редагування додатково до перекладу, редагування і переклад будуть обов'язково здійснюватися незалежними виконавцями. Таким чином, ми можемо гарантувати бездоганний результат роботи.

Замовлення бізнес/фінансового редагування

При замовленні перекладу, у формі замовлення на нашому сайті, ви можете одразу ж додати послугу редагування і дізнатись вартість обох послуг разом. Якщо ви вже переклали свої документи самостійно або у іншому бюро перекладів, ви також можете замовити їх вичитку та редагування у нас. В такому випадку, вам необхідно буде надіслати нам оригінал тексту та переклад. Порівнявши обидва документи, наш редактор зможе забезпечити максимальну точність та чистоту перекладу. Отримавши документи, ми проаналізуємо обсяг роботи і розрахуємо вартість замовлення. Якщо ви згодні з нею, то вже протягом години після оплати наш редактор почне працювати над вашими документами.

Швидко та надійно

Якщо у вас термінове замовлення, ми зробимо його вчасно, не жертвуючи при цьому якістю. За необхідності, ми можемо створити команду перекладачів для прискорення роботи над вашим проектом. У цьому випадку над перекладом працюють кілька спеціалістів паралельно. Наші ціни базуються на типі документу, його розмірі та терміновості. В будь-якому випадку, ціна за роботу буде повідомлена клієнту одразу, до оплати, і залишиться незмінною до завершення роботи. Найкращим доказом нашої надійності та професійності можна вважати те, що наші клієнти стають постійними та завжди повертаються знову. Вони також радять наші послуги колегам та партнерам. Ви також можете стати одним із наших задоволених клієнтів. Просто зв'яжіться з нашими менеджерами підтримки клієнтів або розмістіть замовлення на сайті.

Почати роботу