Загальний

Послуги перекладу, що дозволяють компаніям охоплювати світову аудиторію

Послуги з перекладу професійних, технічних чи особових документів щоденно допомагають вирішувати безліч нагальних питань великій кількості людей у різних сферах діяльності. Немає сумнівів, що у сучасному світі неможливо уявити співпрацю між спеціалістами, компаніями чи навіть цілими країнами без необхідності виконання перекладу ділової документації.

Зважаючи на цей факт, ми також маємо тримати у полі зору важливість виконання редагування вже виконаного перекладу. Відомо, що якісний переклад є ключовим складником глобалізації, а його професійна підтримка засобами експертної вичитки виносить ефективність взаємодії з аудиторією на більш високий якісний рівень.

Замовити редагування

Врешті, наявність рідної мови іноземних клієнтів у вас на сайті може стати вирішальним фактором у обранні саме вашого сайту/продукту. На жаль, якщо в перекладі будуть міститися граматичні, лексичні, або будь-які інші помилки, це може поставити під сумнів якість та професійність вашої компанії в цілому. Уявіть, Ви хочете замовити туристичний пакет All-inclusive до Туреччини на сайті однієї з популярних туристичних фірм. Протягом майже тридцяти хвилин вивчення цього сайту та наявних пропозицій Ви встигли стикнутися з кількома помилками в контенті. Чи не з’явиться у Вас підозра, що не звертати уваги на помилки у своїй діяльності, це звичайна практика компанії і така сама помилка може статися при виконанні вашого замовлення.

Саме тут і стає у пригоді професійна вичитка та редагуваня вже готового перекладу. Адже перекладач, наскільки б професійним він не був, може не помітити всіх помилок або невідповідностей тексту.

Редагування та вичитка забезпечують:

  • відсутність неточностей в написанні слів;

  • уникнення граматичних та пунктуаційних помилок;

  • контроль логічності викладу та правильної структури речень;

  • надання правильного форматування;

  • усунення некоректного використання жаргонізмів, сленгу чи абревіатур;

  • відповідність потрібному розміру та багато іншого.

Ваші документи будуть вичитані одним з наших редакторів, що має необхідну кваліфікацію перекладача та володіє навичками і знаннями у відповідній тематиці. Спеціалісти Вордпоінт надають швидку експертну допомогу з вичитуванням та редагуванням матеріалів будь-якого обсягу та складності. Маючи за плечима не один рік досвіду, ми знаємо, наскільки високо цінується якість та професійність перекладу.

За більш детальною інформацією зателефонуйте нам або надішліть Ваш запит на електронну адресу.

Почати роботу