Особиста документація

Послуги редагування особистої документації

Послуга редагування особистої документації може знадобитися вам, якщо ви бажаєте впевнитись, у тому що ваші документи, такі як резюме, різноманітні види довідок, листи, тощо перекладені вірно, і що в них немає серйозних синтаксичних, механічних, орфографічних чи граматичних помилок.

Замовити редагування особистої документації

Останнім часом, у зв'язку з розвитком міжнародної співпраці, стало звичним явище пошуку роботи за кордоном та релокації. Досить запитуваною послугою став переклад та вичитування резюме та супровідного листа (cover letter), адже ці документи служать візитівкою людини на ринку праці і потенційні роботодавці не в останню чергу звертають увагу на те, яким чином вони оформлені.

Замовити переклад резюме, та інших особистих паперів з додатковою перевіркою, ви можете на нашому сайті.

Ви також можете надіслати нам документи, які перекладали в іншому агентстві чи самостійно, аби ми виконали їх вичитку та редагування.

Як це працює

Якщо вам потрібно перевірити якість уже виконаного перекладу, оформлюйте замовлення на редагування у нас на сайті, завантажуйте оригінал та переклад та сплачуйте онлайн.

Наші редактори звірять оригінальний документ та його переклад, а також професійним оком переглянуть його і виправлять усі недоліки та помилки. Якщо ж у вас є побажання щодо редагування документу, то ми також приймемо їх до уваги.

Якщо ви замовляєте послугу редагування разом з перекладом, то послуга редагування буде надана зі знижкою.

Якісне редагування особистих документів

Не кожен перекладач, який працює у Вордпоінт, займається вичиткою. Ця робота вимагає додаткових вмінь. Ми пишаємося здатністю наших редакторів знайти та виправити навіть найменші помилки. Ми впевнені, що ви також будете задоволені тим, як вони працюють над перекладами і редагують текст, доводячи його до ідеалу.

Почати роботу