Технічний

Послуги редагування технічних документів

Через стрімкий та активний розвиток глобалізації, зросли потреби у пошуку нових ринків збуту для торгівельних компаній та виробників. Це також ознаменувало новий етап розвитку та формування відносин на ринку, а саме між виробниками, постачальниками, підрядниками та їх контаргентами. Крім того, важливо зауважити, що в зв’язку з глобалізацією, компаніям доводиться активно досліджувати нові ринки та застосовувати нові методи залучення клієнтів.

Замовити редагування технічних документів

Для того, аби дана діяльність була успішною та вчасною, продукція повинна відповідати запитам споживачів та має супроводжуватися  необхідною документацією. Всі технічні документи мають бути належної якості, точно та вірно перекладені на усі мови країн, де розповсюджуєтсья продукція.

Ось чому, коли справа стосується співпраці у виконанні технічних перекладів та їх подальшого редагування, професіонали обирають Вордпоінт.

Оскільки ми розуміємо важливість дотримання стандартів якості, ми залучаємо до роботи з документами технічної сфери лише професіоналів з великим досвідом роботи. За необхідості, ми проводимо технічні консультації з компаніями-партнерами, діяльність котрих протягом тривалого часу пов'язана з технічною сферою. Завдяки такому підходу ми забезпечуємо кожного клієнта якісним матеріалом без граматичних чи лексичних помилок або неточностей.

Як це працює

Коли ми розпочинаємо перемови щодо перекладу вашої технічної документації, ми можемо запропонувати два варіанти: перший, і також дешевший – це замовлення одразу і перекладу, і редагування; другий – це замовлення лише редагування та вичитки. Другий варіант добре підходить в тих випадках, коли у вас вже є перекладений документ і ви хочете впевнитися в його якості або покращити її. Все, що знадобиться для нашої з вами роботи, це оригінал документу та його готовий переклад. Не забудьте вказати ваші побажання та надати додаткову інформацію, якщо документ цього вимагає.

Наші експерти нададуть необхідну допомогу з перекладом та редагуванням будь-яких технічних документів, таких як:

  • Технічні посібники та плани.

  • Схеми та креслення.

  • Тренувальні матеріали.

  • Посібники з безпеки.

  • Пакування та маркування.

  • Документація до програмного забезпечення.

  • Технічні завдання та описи.

Загалом, робота з технічною документацією, а особливо її редагуванням, вимагає належного рівня освіти, досвіду та навичок. Саме тому, працюючи з Вордпоінт ви отримуєте повний пакет послуг від найкращих спеціалістів. Швидко, якісно та професійно – жодних шансів на помилку.

Почати роботу