Академічний

Академічні переклади

У пакеті наших послуг є також переклади для розробників освітніх програм, інструкторів, видавців навчальних посібників та інших учасників академічного процесу. У нашій команді є професійні перекладачі, які готові в будь-який час прийняти замовлення на переклад академічних текстів.

Послуги перекладу для студентів і дослідників

Чи траплялося вам стикатися з ситуацією, коли необхідна для вашого дослідження публікація була написана іноземною мовою, якою ви не володієте або у вас є матеріал на рідній мові, і ви хочете, щоб інформацію, викладену в ньому, дізналися в іншій країні або в усьому світі? Ми допомагаємо студентам і дослідникам з різних країн з перекладами наукових матеріалів на їх рідні мови і навпаки.

Замовити академічний переклад

 

Послуги перекладу для викладачів і методистів

Навчання іноземців є одним із завдань, з вирішенням котрого ми допомагаємо як викладачам, так і укладачам навчальних матеріалів. Для організації успішного навчального процесу, викладачеві необхідно, щоб навчальні посібники були точно та коректно складені, а також важливо мати чітке уявлення про культуру та звичаї країни походження учнів. Наші професійні переклади тестів, робочих зошитів та інших навчальних матеріалів знайшли застосування в усьому світі. Наші перекладачі стежать за тим, щоб всі переклади були не тільки точними, але й відповідали культурним аспектам кожної країни. Ми пишаємося роботою з вчителями та професіоналами English as a Second Language.

Послуги перекладу для видавців підручників та інших навчальних матеріалів

Хіба не було б чудово мати можливість пропонувати ваші книги та навчальні матеріали школам, викладачам і студентам в різних країнах по всьому світу? Наші перекладачі можуть допомогти вам з цим! Вони готові співпрацювати з вами, та надати досконалий переклад ваших матеріалів на іноземні мови. Ми ніколи не використовуємо машинний переклад. Наші фахівці враховують культуру, контекст і наміри автора, так що ви можете бути впевнені, що перекладений текст не позбудеться важливої ​​інформації і не буде спотворений.

Як працює Вордпоінт

Все дуже просто. Ви залишаєте запит на послуги перекладу і прикріплюєте всі необхідні матеріали. Ми підбираємо найбільш відповідного перекладача, який готовий в  найкоротші терміни розпочати роботу над Вашим перекладом. Для великих проектів ми організовуємо проектну групу перекладачів під управлінням менеджера проекту, який визначає найбільш ефективний спосіб виконання роботи і керує процесом від початку і до кінця.

Що відрізняє нас від інших компаній?

Наші перекладачі - це наш основний ресурс і головна перевага. Ми дуже ретельно ставимося до підбору команди. На додаток до володіння іноземною мовою або мовами (при цьому знання і розуміння культури націй, які говорять на цих мовах, стає великим плюсом), ми високо цінуємо навички ефективної комунікації, оскільки в будь-якій сфері перекладів розуміння - понад усе. При прийомі в команду перекладачів, ми віддаємо перевагу дипломованим фахівцям з досвідом роботи в сфері перекладів.

Не буває занадто великих або маленьких замовлень

Не має значення, на скільки слів ви замовите переклад - 200 або 50000. Ми підберемо для вас найкращих перекладачів. Якщо ж вам необхідний переклад, що не згадується на цій сторінці, зв'яжіться з нами, - ми зможемо допомогти вам у будь-якому випадку. Ми також можемо почати ефективну роботу над вашим проектом ще на стадії його розробки.

Як можна забезпечити успіх проекту?

Для досягнення максимально ефективної співпраці ми рекомендуємо керуватися наступним:

  • Визначте цілі, яких ви хочете досягти
  • Повідомте нам, хто є вашою цільовою аудиторією і які потреби вони мають
  • Прикріпіть матеріали для перекладу
  • Дайте відповіді на всі уточнюючі питання менеджера
  • Завантажте та уважно ознайомтеся з надісланою нами готовою роботою
  • Інформуйте нас про будь-які зміни у вимогах до свого замовлення
  • Оновлюйте свою контактну інформацію по мірі необхідності
  • Якщо у вас виникнуть будь-які питання або сумніви - повідомте нас якомога швидше.

Пам'ятайте, що чим більше інформації ми маємо про Ваш проект, тим ефективніше буде проходити робочий процес. Клієнти, які замовляють у нас вперше, зазвичай стають нашими постійними партнерами.

Почніть роботу вже сьогодні

Зв'яжіться з нашим відділом підтримки клієнтів, і ми негайно почнемо роботу над вашим перекладом.

Почати роботу