Особиста документація

Переклад особистої документації

Крім того, що наші послуги перекладу високо цінуються нашими корпоративними клієнтами, вони також користуються великим попитом серед приватних осіб.

Послуги перекладу особистого листування

Багато клієнтів приходять до нас за допомогою з перекладом їх особистої кореспонденції, документації, що підтверджує їх особу та інших приватних паперів. Існує думка, що платити професійним постачальникам послуг перекладу немає сенсу, оскільки переклад можна зробити використовуючи безкоштовний онлайн-перекладач. Мінуси таких платформ в тому, що вони не здатні помітити прихований підтекст, в них абсолютно не враховуються культурні особливості тексту, і вони не вловлюють найтонші нюанси мови, такі як, наприклад, сарказм. А також програми, що виконують переклад, як правило погано виконують інтерпретацію сленгу та ігнорують регіональні особливості мови. Тоді як перекладач може перекласти будь-які документи точно і достовірно, зберігши при цьому авторський стиль і задум.

Замовити переклад особистої документації

Якщо у вас виникла необхідність в письмовому листуванні з іноземцем, ми з радістю допоможемо вам зрозуміти один одного.

У таких випадках крім важливості передачі суті повідомлення, також існує необхідність у дотриманні вимог конфіденційності, і ми уважно стежимо, щоб ці умови дотримувалися.

Переклад контенту особистої веб-сторінки або блогу

Якщо у вас є власний сайт або блог, ми можемо перекласти його зміст, щоб розширити аудиторію ваших користувачів та підвищити потенціал монетизації. Якщо ж ви займаєтеся продажем товарів онлайн, то збільшення трафіку і розширення ринку збуту за рахунок збільшення аудиторії в країнах з більш високою платоспроможністю спричинить зростання продажів і прибутку.

Ми знаємо, як побудувати процес ефективно і забезпечити взаєморозуміння між вами і вашими іноземними покупцями або читачами, щоб ваша справа успішно розвивалася і за межами рідної країни.

Почати роботу