Відгуки

Big media

Кроленко Андрій, “MediaScope” , Україна

Ми в MediaScope часто користуємось послугами перекладу Вордпоінт. Серед наших клієнтів – великі міжнародні компанії, тому нам постійно необхідно вести перемовини на іноземних мовах. В процесі підготовки презентацій нам часто доводиться вивчати різноманітні матеріали і маркетингові дослідження з різних країн та ринків, які потребують адаптації. На щастя, перекладачі Вордпоінт дуже допомагають з цим і надають переклади в короткий термін, незалежно від тематики матеріалів. Впевнений, що наша співпраця буде такою ж продуктивною ще довгий час!

Big patturi

Олександра Паттурі, «Burda Ukraine», Украина

Постійно користуюсь сервісом TheWordPoint.com.ua для перекладу на англійську, німецьку і навпаки і щоразу лишаюсь дуже задоволеною. Особливо хочу відмітити швидкість обслуговування і якість готової роботи. Перекладачі завжди беруть до уваги культурні та тематичні особливості перекладу, а це надзвичайно важливо для матеріалів, що будуть демонструватись широкому загалу. Серед інших переваг компанії не можу також обійти увагою гнучкість цін. Однозначно рекомендую цей сервіс.
Дякую компанії TheWordPoint.com.ua за відповідальне відношення до замовлень і за те, що на них дійсно можна розраховувати, коли потрібен швидкий та якісний переклад.

Big iplace

Левченко Богдан, CEO агентства Iplace, Україна

Агентство iplace, що розробляє стратегії просування брендів в digital і представляє послуги медійної, контекстної реклами та SEO-просування, працює з клієнтами із різних країн Європи і нам постійно потрібні допомога та консультації професійних перекладачів. Досвід роботи з Вордпоінт продемонстрував, що незалежно від складності чи терміновості завдання, ми гарантовано отримаємо якісний та точний переклад. Однією з переваг роботи з Вордпоінт є те, що переклад всіх матеріалів надається в зручній формі для наших спеціалістів, що суттєво економить їх час. Спеціалісти Вордпоінт також допомогли нам з локалізацією контенту веб-сайту нашої компанії і зробили це на високому рівні!

Big potapenko

Потапенко Володимир, «Потапенко і партнери» , Україна

Наша юридична компанія надає послуги далеко за межами України, а в цій сфері особливо важливо абсолютно точно розуміти клієнта. Тому ми постійно користуємось послугами спеціалістів Вордпоінт для перекладу всієї необхідної документації. Їх перекладачі дуже швидко і якісно виконують всю роботу, а цінова політика при цьому залишається доволі демократичною. Щиро радий нашій співпраці!

Показати: