Загальний

Професійні послуги перекладу - Як це працює

Коли у компанії, організації або приватної особи виникає необхідність у послугах перекладу, існує безліч можливостей їх отримати. Пошук в Google надасть тисячі результатів місцевих компаній, що спеціалізуються на виконанні перекладів. Серед такої кількості складно визначити, які з них заслуговують на довіру і дійсно є кваліфікованими. Особливо тоді, коли на перший погляд усі ресурси надають ті ж самі послуги - переклад і локалізацію будь-яких матеріалів, починаючи з особистого листування і закінчуючи технічними і юридичними документами.

Насправді, лише одиниці дійсно володіють достатніми ресурсами і технологіями для якісного виконання цих послуг.

Замовити послуги перекладу

Політика Вордпоінт

Наша політика націлена на виправдання очікувань кожного клієнта і надання максимально ефективної допомоги з перекладами різної складності. Завдяки багаторічному досвіду роботи в сфері перекладів, ми точно знаємо, як цього досягти.

Ми – міжнародна компанія

Ми працюємо з перекладачами з понад 40 країн та пишаємося співпрацею з клієнтами з усього світу. Також ми постійно розширюємо перелік наших послуг, аби гарантувати відповідність потребам сучасного світу.

Жодного машинного перекладу

В той час, як багато бюро перекладів покладаються виключно на машинний переклад, ми підбираємо професійного перекладача для виконання кожного окремого замовлення. Це означає, що навіть при використанні різних програм, людина вичитує і, в міру необхідності, коректує отриманий текст. Машинний переклад не може бути повноцінною заміною людському, оскільки він не враховує культурних особливостей мови і фразеологізмів, що може спотворити зміст тексту та призвести до непорозумінь.

Перекладачі також повинні володіти власним досвідом в конкретній сфері, щоб забезпечити якість і точність перекладу на високому рівні. Тому, наприклад, перекладач медичних інструкцій і протоколів повинен мати досвід роботи в цій сфері. Ми гарантуємо, що наші перекладачі мають всі необхідні для точногоперекладу знання.

Якість перш за все

Ми працюємо виключно з професійними перекладачами і редакторами. Всі наші спеціалісти мають вищу освіту в лінгвістиці та інших суміжних галузях. Для того, щоб забезпечити бездоганну якість перекладів, всі тексти проходять перевірку редакторів перш, ніж будуть доставлені замовнику.

Персоналізація

У Вордпоінт ми впевнені, що успіху під час співпраці, значною мірою, сприяє ефективна і грамотно вибудована, комунікація між усіма учасниками бізнес-процесу: клієнтом, перекладачем і менеджером. Специфіка сучасної роботи передбачає знвачну частину спілкування без особистого контакту, тим не менш, ми завжди пам'ятаємо і неухильно дотримуємось вимог ділової та особистісної етики, приділяємо максимум уваги кожному замовленню.

Швидке виконання завдань

Ми виконуємо замовлення вчасно. Навіть якщо замовлення складається з багатьох сторінок і при цьому повинно бути виконане за досить короткий проміжок часу – ми з ним впораємося. Завдяки технології оптимального розподілу ресурсів, котра передбачає формування команди перекладачів, що виконують переклад різних фрагментів тексту, робота ведеться одночасно декількома спеціалістами під пильним наглядом проектного менеджера та старшого перекладача.

Наш процес: простота і чіткість у всьому

Щоб замовити переклад, необхідно просто заповнити форму на нашому сайті, вказавши мову, на яку потрібно зробити переклад і прикріпити файли з оригінальними матеріалами. При обробці замовлення ми завжди обговорюємо його деталі з замовником - саме тому форма замовлення містить поля для внесення ваших контактних даних. Хочемо звернути вашу увагу також на те, що ви можете в будь-який момент зв'язатися з нашими менеджерами за допомогою чату або по телефону. Далі, на вказаний замовником email, відправляється підтвердження замовлення і ми підбираємо перекладача, що найбільше підходить для вказаного типу роботи.

Високі стандарти

За останні роки індустрія перекладів суттєво розширилася. Значною мірою це пов’язують з глобалізацією всіх сфер економіки та суспільного життя - інтернет-торгівлею, бізнес послугами, навчанням, правовою системою, медициною, розвитком мистецтва та науки, а також багатьма іншими сферами, що виходять на загальносвітовий рівень. В умовах конкуренції протриматися на лідируючих позиціях можливо лише надаючи продукти та послуги найвищої якості. Вордпоінт дотримується високих стандартів, зберігаючи при цьому доступні ціни і кращу підтримку клієнтів в індустрії.

Почати роботу